• 17 Mar 2024 15:00
  • 19 Mar 2024 17:00
  • 05 Kwi 2024 18:00

Rzeszów zdobyty!

Po miesiecznej przerwie powróciliśmy do zmagań w Lotto Superlidze w bardzo dobrym stylu. Zgarnęliśmy pełną pulę wygrywając 3:1 ze świetnie spisującą sie jak dotąd Politechniką Rzeszów. Mecz dobrze rozpoczął się dla gospodarzy, gdyż lider miejscowych Gustavo Tsuboi pokonał walczącego Roberta Florasa w stosunku 3:1. Nasza drużyna szybko wzięła się do roboty i dalsze partie zagrała koncertowo. Sygnał do walki dał nasz lider Tomas Konecny, który rozbił Lakeeva 3:0 pozwalając rywalowi na zdobycz zaledwie 14 punktów w 3 setach. Swoje pierwsze, a zarazem bardzo ważne zwycięstwo zaliczył Paweł Chmiel, który w pojedynku "trójek" pokonał Tomasza Lewandowskiego 3:1. Ozdobą spotkania był pojedynek liderów Tsuboi vs Konecny, który zakończył się zwycięstwem naszego Tomka 2:1. Bardzo dobra gra naszych zawodników i świetna postawa Konecnego zapewniła nam komplet punktów z bardzo dobrze dysponowaną ekipą z Rzeszowa.

Powoli odbijamy się od dna tabeli Lotto Superligi i zapraszamy na kolejny mecz, który odbędzie się już w czwartek 23 listopada o godz. 16:00 w hali na Skarpie w Bytomiu. Naszym rywalem będzie Spójnia Warszawa.