Zapowiedź
  • 21 Kwi 2024 16:00
next

Komplet w Ostródzie

Po ostatnich wynikach naszej drużyny możemy smiało stwierdzić, że poszliśmy jak burza w końcówce tego sezonu wygrywając 5 z ostatnich 6 spotkań ulegając jedynie bardzo silnemu w tym sezonie Kolpingowi-Frac.

Kolejny komplet punktów nasi zawodnicy wyszarpali w starciu z Morlinami Ostróda ogrywając rywali w stosunku 3:1. Gospodarze tego meczu będąc już pewnym utrzymania wystawili na pozycje nr. 1 młodego Kacpra Petasia, który nie zdołał ugrac seta z Pawłem Chmielem (0:3) oraz Robertem Florasem (0:2). Jeden pukt dorzucił grający rzadko na "trójce" Tomas Konecny, który w najbardziej zaciętym pojedynku tego wieczoru wygrał z Bartoszem Suchem 3:1. Honorowe oczko dla Morlin zdobył reprezentujący Kanadę Zhen Wang, który rozprawil sie w trzech setach z Robertem Florasem.

Zapraszamy serdecznie na ostatni mecz tego sezonu, który odbędzie się w piatek 18 maja o godz. 18:00 w hali na Skarpie w Bytomiu. Naszym rywalem będzie ekipa Dojlid Białystok.