• 19 Kwi 2024 18:10
  • 21 Kwi 2024 16:00
next

Przegrana z liderem

W piątkowe majowe popołudnie podejmowaliśmy we własnej hali lidera rozgrywek PKS Kolping-Frac Jarosław. Na pierwszy ogień do stołu desygnowani zostali Tomas Konecny i Paul Drinkhall, czyli można było spodziewać się nie lada pojedynku... i tak też było. Niestety po świetnym wejściu w mecz Konecny prowadząc 2:0 nie zdołał utrzymać prowadzenia i uległ Anglikowi 2:3. Następnie Robert Floras zagrał z Tomislavem Pucarem, który był faworytem w tym pojedynku. Po wyrównanej grze w pierwszym secie Robert niestety musiał uznać wyższośc rywala, który tą partię wygrał na przewagi 13:11. Drugi set również padł łupem Pucara i gdy wydawało się wszystkim, że mecz zamknie się w 3 setach, to Robert przegrywając 4:9 odrobił straty i wygrał seta 12:10. Niestety kolejną partię pewnie wygrał Pucar 11:4 i podwyższył prowadzenie gości na 2:0. Jak się później okazało, ostatnim spotkaniem tego wieczoru był mecz Pawła Chmiela z Patrykiem Zatówką. Nasz zawodnik nie zdołał pokonać młodszego rywala i mimo walki musieliśmy uznać wyższość graczy z Jarosławia, którzy umacniają się na pozycji lidera tabeli Lotto Superligi.