• 21 Kwi 2024 16:00
    Raport
next

Lotto Superliga: Przegrana z Bogorią

Trenerzy w dzisiejszym spotkaniu nieźle namieszali w rozstawieniu, ponieważ dwóch liderów swoich drużyn (Konecny oraz Gionis) spotka się ze sobą dopiero w starciu tzw. "trójek". Mecz otwarcia, to starcie Roberta Florasa z byłym klubowym kolegą Danielem Górakiem. Mecz w stosunku 3:1 wygrał Daniel, który dzisiejszego wieczoru zachował więcej zimnej krwii. Następnie do stołu podeszli Paweł Chmiel oraz Masaki Yoshida. Pierwszy set, to wyrównana walka, lecz padł on łupem Japończyka 11:9.  Ostatecznie mecz wygrał Masaki Yoshida w stosunku 3:1 i było już 2:0 dla gości. Trzeci pojedynek, to mecz liderów Tomas Konecny vs Panagiotis Gionis. Po wyrównanej grze w pierwszej partii Tomas przegrał 9:11, lecz szybko wyrównał stan rywalizacji na 1:1. Po świetnej grze nasz zawodnik wygrał ten mecz 3:2 i dał nam nadzieje na korzystniejszy wynik. Czwarty pojedynek tego wieczoru, który był już rozgrywany do 2 wygranych setów, to starcie Roberta Florasa z Masakim Yoshidą. Robert udanie rozpoczął ten pojedynek wygrywając pierwszy set 11:5. Swą dobrą grę potwierdził także w drugim secie, który padł jego łupem 11:9. Ostatni i decydujący o wyniku spotkania pojedynek, to starcie Pawła Chmiela z Danielem Górakiem. Lepiej to spotkanie rozpoczął Górak, lecz Paweł dogonił rywala i wygrał pierwszego seta 12:10. Kolejny set wygrał Daniel 13:11 i o ostatecznym wyniku decydował trzeci set. Lepszą grę i koncentrację do ostatniej piłki zachował rywal i tym samym to Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki wraca do domu z dwoma punktami więcej.

3S Polonia Bytom vs Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki 2:3
Robert Floras vs Daniel Górak 1:3 (6:11 | 11:9 | 7:11 | 4:11)
Paweł Chmiel vs Masaki Yoshida 1:3 (9:11 | 7:11 | 11:7 | 10:12)
Tomas Konecny vs Panagiotis Gionis 3:2 (9:11 | 11:7 | 11:5 | 9:11 | 11:5)
Robert Floras vs Masaki Yoshida 2:0 (11:5 | 11:9)
Paweł Chmiel vs Daniel Górak 1:2 (12:10 | 11:13 | 6:11)