• 19 Kwi 2024 18:10
  • 21 Kwi 2024 16:00

Lotto Superliga: Pełna zdobycz w Bydgoszczy

Przywzimy pełną pulę z Bydgoszczy! Nasza drużyna zdobywa cenne 3 punkty w starciu z Zooleszcz Gwiazdą Bydgoszcz.
Mecz otwarcia to starcie obrońcy Adama Pattantyusa z Robertem Florasem, który postawił się wyżej notowanemu rywalowi, lecz to Węgier ostatecznie odszedł od stołu z wygraną 3:1. Następnie Tomas Konecny również pozwolił swojemu rywalowi - Donghoon Kang na zdobycie 1 seta i wyrówał stan meczu na 1:1. Bardzo ważny w kontekście całego spotkania był mecz "trójek", gdzie pewnie w 3 setach góruje Paweł Chmiel i po raz kolejny pokazuje, że można na niego liczyć. Świetna postawa tego dnia Tomasa Konecnego pozwoliła nam wywieźć z Bydgoszczy 3 cenne punkty, gdyż w meczu liderów pokonał on w dwóch setach Adama Pattantyusa 11:9, 11:9. Wygrywamy 3:1 i na chwilę obecna wskakujemy na 3 pozycję w tabeli.

Państwa zapraszamy na następny mecz w Bytomiu już 7 października, gdzie o godz. 18:00 będziemy podejmować ZKS Palmiarnię Zielona Góra.