• 05 Kwi 2024 18:00
  • 19 Kwi 2024 18:10
  • 21 Kwi 2024 16:00

Przegrywamy z wicemistrzem Polski.

Niestety przegrywamy we własnej hali z Dartom Bogorią Grodzisk Mazowiecki 1:3. Po dobrym otwarciu spotkania przez Tomasa Konecnego, który wygrał z naszym byłym zawodnikiem - Jakubem Kosowskim 3:0, to dalsze partie należały już do gości. Tego dnia nie był dobrze dysponowany Niagol Stoyanov, który przegrał z Danielem Górakiem w stosunku 0:3. Włoch mógł wygrać 1 seta, lecz reprezentant naszego kraju wyrównał stan rywalizacji i wygrał go na przewagi. To chyba podłamało Niagola, który kolejne 2 sety przegrał dość gładko. Kolejne pojedynki były bardzo wyrównane, najpierw Paweł Chmiel uległ Pawłowi Fertikowskiemu 2:3, a następnie Tomas Konecny przegrał z rewelacyjnie grającym dzisiaj Danielem Górakiem również 2:3. Ostatecznie nie zdobywamy w tym spotkaniu żadnych punktów i biorąc pod uwagę, że rywale przyjechali do Bytomia bez swoich dwóch najlepszych zawodników - Oh Sang Euna i Jung Joungsika, to ten wynik jest naszą porażką.

3S Polonia Bytom vs Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki 1:3

Tomas Konecny vs Jakub Kosowski 3:0 (11:5, 11:8, 11:7)
Niagol Stoyanov vs Daniel Górak 0:3 (13:15, 3:11, 2:11)
Paweł Chmiel vs Paweł Fertikowski 2:3 (7:11, 11:5, 11:8, 9:11, 9:11)
Tomas Konecny vs Daniel Górak 2:3 (13:15, 11:4, 5:11, 11:5, 7:11)