• 05 Kwi 2024 18:00
  • 19 Kwi 2024 18:10
  • 21 Kwi 2024 16:00

Długo wyczekiwana wygrana z Bogorią!

Wczoraj pokonaliśmy we własnej hali lidera Wschodzący Białystok Superligi - Dartom Bogorię Grodzisk Mazowiecki 3:1!

Mecz rozpoczął się dla nas źle, bowiem Jakub Kosowski uległ Robertowi Florasowi 0:3 i mało kto by przewidział tak pozytywny dla nas dalszy przebieg spotkania. Drogę do zwycięstwa otworzył Tomas Konecny, który w niezwykle zaciętym meczu pokonał zawodnika nr. 1 w kadrze Polski - Daniela Góraka 3:2. Kolejny mecz, to pojedynek doświadczenia z młodzieńczą fantazją, czyli Mrvicka vs. Fertikowski. Tu też górą był nasz zawodnik, odprawiając zawodnika gości 3:1. Ostatnie spotkanie dające nam 3 dodatkowe punkty w tabeli, to mecz znających się bardzo dobrze Jakuba Kosowskiego z Danielem Górakiem. Kosa po dobrym otwarciu spotkania (1 set - 11:5) przegrał drugiego seta 9:11, wygrywając w nim już 8:4. Ostatecznie Kosa pokazał klasę i dobrą grą zapewnił nam zwycięstwo z liderem 3:1.

W tabeli zajmujemy obecnie 5 pozycję z 20 pkt na koncie, tuż za Dekorglassem Działdowo, lecz mamy do rozegrania 1 mecz więcej.

Carbo-Koks TTS Polonia Bytom - Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki 3:1
Jakub Kosowski - Robert Floras 0:3 (11-13, 5-11, 6-11)
Tomas Konecny - Daniel Górak 3:2 (12-10, 11-4, 7-11, 5-11, 11-7)
Radek Mrkvicka - Paweł Fertikowski 3:1 (14-16, 13-11, 15-13, 11-9)
Jakub Kosowski - Daniel Górak 3:1 (11-5, 9-11, 11-8, 11-9)