Raport
  • 21 Kwi 2024 16:00
next

Powrót z Grodziska bez punktów.

Niestety w 4 kolejce Wschodzący Białystok Superligi przegraliśmy z Bogorią Grodzisk Wielkopolski 0:3, mimo że były okazje by ten mecz potoczył się po naszej myśli...

autor: CwiroPB

29.10.2013

Niestety w 4 kolejce Wschodzący Białystok Superligi przegraliśmy z Bogorią Grodzisk Wielkopolski 0:3, mimo że były okazje by ten mecz potoczył się po naszej myśli. Pierwsze starcie, to wydawałoby się skazany na pożarcie Radek Mrkvicka i 31 rakieta świata Oh Sang Eun. Radek prowadził już w tym spotkaniu 2:0 i 9:8 w trzecim secie i niestety przegrał 2:3. Drugi mecz, to starcie Kosy z Fertikowskim, gdzie nasz zawodnik w 1 i 2 secie prowadził, lecz zabrakło koncentracji do ostatniej piłki i przegrał ostatecznie 0:3. Nadzieję na kontaktowy punkt dał Tomas Konecny, który zmierzył sie z Danielem Górakiem. Tomas przegrał 1 seta dość pechowo 13:15, by w 2 secie wygrać 11:6. Cały mecz ustawił 3 set, gdzie Tomas "przespał" początek seta i przegrywał 2:8, lecz podniósł się i odrobił do 7:8, gdzie zawodnik gospodarzy skorzystał z przerwy na rozmowę ze swoim szkoleniowcem i zdobył ważny punkt na 7:9 i wygrał seta 8:11. Jak sie później okazało 4 i ostatni set był tylko formalnością dla Góraka, gdzie rozbity Tomas zdobył tylko 3 punkty i ostatecznie przegrał 1:3.

Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki - Carbo-Koks TTS Polonia Bytom 3:0
Oh Sang Eun - Radek Mrkvicka 3:2 (11-13, 9-11, 11-6, 11-9, 11-7)
Paweł Fertikowski - Jakub Kosowski 3:0 (13-11, 11-8, 11-5)
Daniel Górak - Tomas Konecny 3:1 (15-13, 6-11, 11-8, 11-3)